Hizmetlerimiz

Satış / Pazarlama

Uluslararası platformda yeni müşteri kazanmak büyük emek, zaman ve masraftır. Ülke ve pazar bilgisi gerektirir. Ülkenin ticari çalışma koşulları ve hatta yasalarını bilmek gerekebilir. Aynı dili konuşmak diyalog ve güven açısından önem oluşturur.

Fuar katılımları, reklam çalışmaları, firma ziyaretleri büyük maliyet ve uzun zaman demektir. Hatta gerekirse o ülkede şirket kurulumu veya depo oluşturulması içinden çıkılamayan masraflar getirir.

Talep alınması, teklif ve pazarlık süreçleri, sözleşmeler, numunelerin onayı, üretim aşaması, teslimat, tahsilat gibi uzun görüşmeler, yazışmalar ve belki tekrar tekrar firma ziyaretleri sizi beklemektedir.

Regnum Fasteners tüm bunlara gerek kalmadan sizin adınıza hızlı ve profesyonel yapmaktadır.


Tedarik

Doğru üreticiyi bulmak deneme yanılma ile öğrenilmeyecek kadar önemlidir. Fiyat/kalite performansını yakalamak için onlarca farklı firma ile görüşecek kadar zamanımız yoktur. Zaman kaybetmek, iş ve para kaybetmek demektir.

Size verilen numune ile teslim edilen ürünlerin aynı kalitede olması, söz verilen zamanda teslim edilmesi en hassas konulardır.

Hangi ürünü, hangi firmanın hızlı, kaliteli ve ucuza üretebileceğini bilmek ayrı bir uzmanlıktır. O ülkenin yasalarına göre doğru sözleşme yapmak gerekir. Bunu öğrenmek bazen yıllarınızı alabilir.

Regnum Fasteners bunları sizin adınıza yaparak size zaman, para, kalite ve tecrübe kazandırır.