REGNUM FASTENERS HAKKINDA ?

Bağlantı elemanları sektörü kendine has dinamikleri, detayları ve incelikleri olan bir sektördür. Bu sektörde ürün satış ve tedariği birçok teknik bilginin yanı sıra ulusal ve uluslararası sektör ve pazar bilgisi de gerektirmektedir.

Regnum Fasteners, bağlantı elemanları sektöründe uzun yıllardır profesyonel olarak faaliyet gösteren kişiler tarafından Almanya’da kurulmuştur. Almanya, Türkiye, Bulgaristan ve Estonya ofisleri ile hizmet vermektedir. Almanca, İngilizce, Rusça, Bulgarca ve Türkçe dillerini ticari olarak konuşabilen bir ekip tarafından organize edilmektedir. Ekibimiz, Türkiye’de ki üreticileri ve Avrupa’daki son kullanıcı ve toptancı firmaları yakından tanımakta, dünya pazarlarını sürekli takip etmektedir.

Regnum Fasteners, Avrupa ve dünyadaki üretici, kullanıcı ve tedarikçi firmaların; bağlantı elemanları, sac parça, yay ve diğer metal parça ihtiyaçlarını tedarik etmektedir. Ayrıca soğuk dövme kalıpları ve üretim teknolojileri için gerekli makine ve ekipman taleplerini karşılamaktadır.

Türkiye'deki Çözüm Ortağınız

Regnum Fasteners, Türkiye’deki yerleşik ofisi ile buradaki üreticilerle uzun yıllardır yakın işbirliği içindedir.

Türkiye'deki partneriniz olarak nasıl bir işbirliği yapabiliriz;

Sizin için;

- Fiyat araştırması yapabiliriz

- Sizin ihtiyacınıza göre en uygun teklifleri hazırlayabiliriz

- Siparişinizin numune, üretim ve teslimat süreçlerini takip edebiliriz

- Türkiye’deki tedarikçiniz olabiliriz

- Danışmanlık hizmeti verebiliriz

Piyasa araştırması, tedarik ve ihracat hizmetlerinde profesyonel ekibimiz ile yanınızdayız.